Skróty


Typy wody

Testy, które na całym świecie pomagają dbać o jakość wody

 
Sprawdzone testy do wszystkich typów wody

Za wszechstronnym zestawem produktów do badania wody, usługami i systemem pomocy oferowanymi przez dział hydromikrobiologii IDEXX stoi zespół ekspertów, można zatem mieć pewność, że analizowane próbki wody najczęściej są zgodne ze standardami zgodności lub niezgodności.

Mająca zezwolenia w ponad 55 krajach spółka IDEXX, ze swoim systemem obsługi klientów, działem pomocy technicznej i zespołami sprzedaży służącymi klientom w ponad 120 krajach, jest zawsze do dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

 


Woda pitna

Ochrona fundamentalnych zasobów
 

Spółka IDEXX działa, by pomagać ludziom na całym świecie monitorować i utrzymywać wysoką jakość wody w łatwy i ekonomiczny sposób. Nasze testy, sprzęt, materiały i ludzie odgrywają bardzo ważną rolę w zwalczaniu klęsk żywiołowych i działaniach edukacyjnych, przyczyniając do eliminowania chorób przenoszonych przez wodę.

Zobacz wszystkie testy wody pitnej

 

Ścieki

Łatwe, ekonomiczne testy zgodności
 

Testy wykrywające bakterie z grupy coli, E. coli oraz enterokoki są łatwe i ekonomiczne i ułatwiają sprawdzenie zgodności odprowadzanych ścieków z przepisami.

Zob. wszystkie testy ścieków

Woda w instytucji

Spełnianie wymagań dotyczących monitoringu dzięki prostym i dokładnym testom


Duże zakłady i inne instytucje o złożonych instalacjach lub korzystające z wielu źródeł wody mają do czynienia ze szczególnymi problemami związanymi z bezpieczeństwem wody. IDEXX dostarcza łatwych w użyciu, najszybszych i najdokładniejszych testów do wody dla zminimalizowania ryzyka narażenia zdrowia publicznego.

For water treaters and consultants Dla personelu placówek ochrony zdrowia

Zobacz wszystkie testy do wody, przeprowadzane na miejscu, w instytucjach

Dodatkowe badania

Łatwe, ekonomiczne testy zgodności
 

IDEXX ma test, który pomoże zadbać o jakość i bezpieczeństwo niezależnie od wymagań – lokalnych, regionalnych lub krajowych. Szybkie uzyskiwanie dokładnych wyników pozwala firmom działać szybko i definitywnie, zanim obecność stwierdzonego mikroorganizmu zdąży wywrzeć swój negatywny wpływ.

Zobacz więcej testów


Pomoc dla użytkowników produktów do badania wody

UK Headquarters
IDEXX Technologies Ltd Units 1B & 1C
Newmarket Business Park
Studlands Park Avenue
Newmarket, Suffolk, CB87ER

Tel: +44 1638 676 800
Wateruk@idexx.com

Znajdź przedstawiciela w pobliżu