Skróty


Oprogramowanie i usługi

 

Lider wśród rozwiązań poprawiających rentowność i wspomagających świadczenie wysokiej jakości opieki.

 


Oprogramowanie do zarządzania gabinetem

VetConnect PLUS

Powiązane rozwiązania wspierające podejmowanie decyzji klinicznych

Więcej informacji

IDEXX VetLab Station

Wszystkie wyniki badań diagnostycznych w jednym wygodnym miejscu

Odkryj

Gromadzenie, upraszczanie i poprawianie

Gromadzenie

Wszystkie Twoje najważniejsze dane w jednym miejscu

Koniec z szukaniem wyników, wykresów, stawek i kwot opłat. IDEXX dostarcza rozwiązania pozwalające gromadzić dane i organizować wszystkie działania dla zachowania porządku w weterynaryjnym gabinecie zabiegowym. Koniec z szukaniem – wystarczy sprawdzić w oprogramowaniu i wszystko można znaleźć, zawsze i wszędzie.

Upraszczanie

Przeglądaj informacje w łatwych do interpretacji formatach

Masz już dość sytuacji, kiedy w końcu docierasz do szukanych niezbędnych informacji tylko po to, by stwierdzić, że nie mają żadnego sensu? IDEXX pomoże Ci szybko zobaczyć trendy i najważniejsze dane zabiegowe za dotknięciem jednego przycisku. Od trendów diagnostycznych przez nadchodzące wizyty, po zaległe płatności – IDEXX upraszcza to dla Ciebie.

Poprawianie

Poprawiaj stan zdrowia swoich pacjentów i działanie swojego gabinetu

Twoi pacjenci Cię potrzebują. Twój gabinet również. IDEXX pomaga stawiać właściwe diagnozy w kwestii zdrowia zwierząt i zabiegów weterynaryjnych. Natychmiastowy dostęp do wyników i szybkie przeglądanie wykresów trendów umożliwia szybszą i pewniejszą diagnozę. Elektroniczne zarządzanie dziennikami, wyposażeniem (zapasami?) i nieopłaconymi rachunkami wystawionymi pacjentom umożliwia Ci skupie Narzędzia marketingowe wspomagają rozwój działalności, dzięki czemu Twój gabinet będzie odwiedzać więcej czworonożnych pacjentów.

Pomoc