Skróty


Minimum DataBase

Uzyskaj pełen obraz stanu pacjenta, u którego wystąpiły objawy, w czasie krótszym niż 10 minut

Dzięki IDEXX łatwo można przeprowadzić badania z zakresu Minimum DataBase na miejscu, podczas wizyty pacjenta, u którego wystąpiły objawy. Przeprowadzenie badań z zakresu Minimum DataBase zajmuje niecałe 10 minut i może odbywać się jednocześnie ze zbieraniem wywiadu i badaniem fizykalnym.

 Mając wyniki gotowe jeszcze podczas tej samej wizyty, można angażować właścicieli zwierząt, przedstawiając im wyniki badań i wyjaśniając je, dzięki czemu będą się czuli w pełni poinformowani. Można także od razu przedyskutować z właścicielem zwierzęcia kolejne kroki i rozpocząć leczenie. Dzięki temu pacjent otrzyma najskuteczniejszą opiekę w swojej przypadłości.

Uprość swoje badania Minimum DataBase, aby otrzymywać wyniki w optymalnym czasie

 

  1. Zacznij od oprogramowania do zintegrowanego zarządzania gabinetem (Practice Integrated Management Software)

  2. Wykonaj pełną biochemię + pełny jonogram w IDEXX Catalyst One

  3. Przeprowadź pełną morfologię w IDEXX ProCyte Dx lub IDEXX LaserCyte Dx

  4. Wykonaj wszystkie 3 części pełnej analizy moczu:

  5. Sprawdzaj informacje o pacjencie w zintegrowanym raporcie, dziel się wynikami z pacjentem i kolegami dzięki IDEXX VetConnect PLUS.

 

Podłączony gabinet

Wszystkie gabinetowe analizatory IDEXX można łączyć z: 
 
  • Stacją IDEXX VetLab i jej pojedynczym, przyjaznym dla użytkownika ekranem zapewniającym zintegrowane wyniki w jednym raporcie, który można udostępnić w każdej chwili i w dowolnej formie (na papierze, laptopie, tablecie, przez telefon komórkowy)
  • VetConnect PLUS, który wyświetla online na jednym ekranie podsumowanie wyników pacjenta, w tym Twoje wewnętrzne dane diagnostyczne i wszelkie dane z laboratoriów referencyjnych IDEXX dla prostszego porównania i łatwiejszego wychwycenia trendów
  • Większością oprogramowań do zarządzania gabinetem

Rozwiązania z zakresu Minimum DataBase

Przesuń, aby zobaczyć nasze specjalne programy i urządzenia.