Skróty


Test SNAP Lepto

Wykrywanie w trakcie wizyty pacjenta przeciwciał skierowanych przeciwko Leptospira spp.

Badaj każdego chorego psa, wykazującego objawy odpowiadające leptospirozie, takie jak gorączka, śpiączka i jadłowstręt.

Otrzymywanie wyników w ciągu paru minut ułatwia formułowanie zaleceń terapeutycznych i pozwala odpowiadać na pytania klientów na temat tej trudnej w leczeniu, zakaźnej choroby.

Technologia testów SNAP gwarantuje jakość laboratoriów referencyjnych i najwyższą dokładność testów diagnostycznych wykonywanych na miejscu, w gabinecie.

Aktywuj automatycznie testy SNAP, aby oszczędzić czas i usprawnić pracę analizatora SNAP Pro.

Skontaktuj się z nami


Choroba

Test badający w ciągu 10 minut przeciwciała przeciwko Leptospira u psów

Leptospiroza psów

Leptospiroza psów jest potencjalnie śmiertelną chorobą, a zatem rozpoczęcie na czas leczenia jest bardzo istotne. Test SNAP Lepto usprawnia twój protokół terapeutyczny, umożliwia bowiem zbadanie przeciwciał przeciwko Leptospira w czasie wizyty pacjenta i natychmiastowe rozpoczęcie leczenia. Podejmując bardziej świadomie diagnozę pomagasz chronić swoich pacjentów, personel i właścicieli zwierząt przed poważną chorobą.

 

Dokładność

Jeden test SNAP może zmienić wszystko

Zobacz w jaki sposób technologia SNAP może zapewnić najwyższą dokładność badań diagnostycznych – i przekonaj się, co możesz stracić, korzystając z testów, w których nie zastosowano tej technologii.


Biuletyny informacyjne:

Diagnosing and Managing Canine Leptospirosis Diagnostic Update

 

 

Pomoc

+48 22 853 40 01

Zamów testy

Informacja o produkcie i zasoby

Korzystaj z informacji o teście SNAP Lepto, opisu przygotowywania próbek, informacji o interpretacji wyników i innych zasobów.