Analizatory gabinetowe IDEXX

Inteligentna technologia weterynaryjna, która pomoże ci nadążyć z pracą

Zastanawiasz się, jak by to było mieć do dyspozycji proaktywną, działającą w tle technologię, która sprawi, że wszystko będzie w twoim gabinecie przebiegać sprawnie? Problemy z twoim analizatorem zostaną rozwiązane przez aktualizacje oprogramowania, które zostaną zainstalowane, gdy tylko staną się dostępne. Kopie zapasowe danych i obrazów pacjenta automatycznie zostaną bezpiecznie umieszczone w chmurze. Kalibracja slajdów i ustawianie robota będą odbywać się w tle. Przy takiej technologii zachowasz spokój umysłu i nie będziesz się martwić rozwiązywaniem problemów lub nadążaniem za najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. System ewoluuje tak samo jak ty, będziesz mieć zatem możliwość poświęcenia czasu temu, co jest naprawdę ważne – pracy z pacjentami i klientami.

Veterinary technician holding brown dog with a ProCyte One analyzer on the shelf.

Oto dobra wiadomość: Taka technologia istnieje. IDEXX SmartService Solutions to właśnie taka proaktywna technologia, która zapewnia wszystkie te, a także inne, korzyści.

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym zaletom systemu IDEXX SmartService Solutions i temu, jak usprawni on pracę w twoim gabinecie.

Ciągle ewoluująca technologia, dzięki której możesz leczyć więcej pacjentów

Życie w gabinecie weterynaryjnym biegnie szybko. Aby mieć pewność, że twój gabinet nadąża za postępem, musisz mieć u siebie analizatory, które nie przestają ewoluować.

IDEXX SmartService Solutions jest technologią IDEXX, która umożliwia zdalne aktualizowanie do najnowszych wersji oprogramowania analizatora biochemicznego Catalyst Dx analizatora hematologicznego ProCyte One i analizatora hematologicznego ProCyte Dx. Wystarczy kliknąć „akceptuj”, w razie potrzeby ponownie uruchomić analizator i gotowe. Zaburza to operacje przetwarzania próbek tylko w niewielkim stopniu, a zatem możesz nie odrywać się od prac, które lubisz. Nie musisz też kupować nowego analizatora, za każdym razem, gdy jego możliwości się zwiększą.

Co więcej, dzięki IDEXX SmartService Solutions kopie zapasowe obrazów i danych twoich pacjentów trafiają do chmury. Stamtąd dane są oceniane w związku ze stałym doskonaleniem i aktualizowaniem technologii.

Technologia IDEXX SmartService Solutions zastosowana w analizatorach ProCyte One i ProCyte Dx ułatwia nawet proces udostępniania wyników badań pacjentów i wykresów punktowych – wyników CBC w formie graficznej – zespołowi obsługi klienta IDEXX, zawsze kiedy będziesz potrzebować pomocy. Analizator automatycznie tworzy kopie tych danych w chmurze, do której możemy uzyskać dostęp.

Mniejsze zakłócenia przepływu prac, dzięki czemu twój personel może nie odrywać się od opieki nad pacjentami

Jeśli personel twojego gabinetu jest zajęty, to znaczy że gabinet się rozwija, a to dobra wiadomość! Ale jeśli przyjmujesz bardzo dużo pacjentów, nie chcesz tracić czasu na zajmowanie się pojawiającymi się od czasu do czasu problemami technicznymi. IDEXX SmartService Solutions rozwiązuje problemy, zanim się o nich dowiesz.

Jak to możliwe? Wykorzystujemy procesy automatyczne oparte na chmurze do oceny działania analizatora oraz kalibracji i przeprowadzamy optymalizację, jeśli jest ona konieczna. Korzystamy z dotyczących kontroli jakości danych, pochodzących z tysięcy analizatorów gabinetowych rozsianych po całym świecie, do oceny sprawności działania poszczególnych analizatorów i porównania ich działania z innymi analizatorami używanymi w praktyce klinicznej i, jeśli to konieczne, rozwiązujemy problemy zdalnie. Czasem korekta jest wprowadzana, zanim zauważysz jakiekolwiek problemy. Uwolni to ciebie i twój personel od niektórych obowiązków, pozwalając wam skoncentrować się na innych zadaniach i w ten sposób zwiększyć wydajność oaz poprawić wyniki finansowe gabinetu.

Wyręczy cię w kontroli jakości

W idealnym przypadku należy regularnie przeprowadzać kontrolę jakości (QC), aby monitorować działanie analizatora i mieć pewność, że zawsze dostarcza dokładne wyniki.

Technologia IDEXX SmartService Solutions zastosowana w analizatorze ProCyte One odgrywa ważną rolę w automatyzacji kontroli jakości, co oznacza, że nie musisz się już o nią martwić.

Dowiedz się, w jaki sposób rozwijająca się technologia może pomóc Twojej lecznicy

veterinarian talking to technician with corgi on exam table.

ArtificiaSztuczna inteligencja w medycynie weterynaryjnej zapewnia wydajność i najwyższą dokładność

W 2021 roku sztuczna inteligencja (AI) znajduje zastosowanie właściwie we wszystkich dziedzinach życia. Przeczytaj artykuł.

man holding orange and white cat.

Wbudowane systemy przechwytywania obrazów radykalnie zwiększą wydajność pracy

Gdy myślisz o obrazach i kamerach w medycynie weterynaryjnej, być może przychodzi ci do głowy obrazowanie diagnostyczne i zabiegi operacyjne. Przeczytaj artykuł.

Dowiedz się więcej o konkretnym analizatorze. Nasz przedstawiciel pomoże na wszystkich etapach procedury.