COVID-19

Szanowni Klienci!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym problemem dla Państwa i Państwa klientów jest teraz koronawirus (COVID-19). Choć sytuacja jest bardzo dynamiczna, firma IDEXX czuje się zobowiązana dostarczać Państwu wyroby i usługi, którym Państwo ufają, i zapewniać odpowiednie wsparcie. Jako światowy lider w zakresie badania wody ściśle monitorujemy sytuację zarówno z perspektywy klinicznej, jak i operacyjnej.

  • Jesteśmy dobrze przygotowani do tego, by utrzymywać ciągłość dostaw i obsługi oraz podejmujemy zakulisowe działania mające sprawić, że Państwa doświadczenia i obsługa zapewniana przez firmę IDEXX będą takie, jak zawsze.
  • Śledzimy aktualizacje i wytyczne Amerykańskich Centrów ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby dysponować najnowszymi informacjami i móc zapewniać bezpieczeństwo zarówno naszym klientom, jak i pracownikom.

Stworzyliśmy informacyjną stronę internetową, która pomoże Państwu śledzić rozwój sytuacji. Strona dostępna jest pod adresem idexx.pl/covid19-water.

W przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości jak zawsze zachęcamy do kontaktowania się z przedstawicielem handlowym firmy IDEXX lub z działem obsługi klienta IDEXX. Najnowsze informacje na temat wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa osobistego można uzyskać w Europejskim Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) lub lokalnym urzędzie ds. zdrowia.

Z poważaniem
Chun-Ming Chen
VP, General Manager, IDEXX Water