COVID-19

Użytkowników produktów do badań wody

Szanowni Klienci!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym problemem dla Państwa i Państwa klientów jest teraz koronawirus (COVID-19). Choć sytuacja jest bardzo dynamiczna, firma IDEXX czuje się zobowiązana dostarczać Państwu wyroby i usługi, którym Państwo ufają, i zapewniać odpowiednie wsparcie. Jako światowy lider w zakresie badania wody ściśle monitorujemy sytuację zarówno z perspektywy klinicznej, jak i operacyjnej.

  • Jesteśmy dobrze przygotowani do tego, by utrzymywać ciągłość dostaw i obsługi oraz podejmujemy zakulisowe działania mające sprawić, że Państwa doświadczenia i obsługa zapewniana przez firmę IDEXX będą takie, jak zawsze.
  • Śledzimy aktualizacje i wytyczne Amerykańskich Centrów ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby dysponować najnowszymi informacjami i móc zapewniać bezpieczeństwo zarówno naszym klientom, jak i pracownikom.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje, Twoich klientów i naszych pracowników IDEXX, w okresie kwarantanny IDEXX będzie stosował się do wskazówek władz lokalnych i zdrowotnych dotyczących podróży i wizyt osobistych. Tak długo, jak rząd zezwala na podróże w obrębie kraju ze względów biznesowych, pozostajemy dyspozycyjni do odwiedzin. Szanujemy również Państwa wybory i będziemy odraczać spotkania osobiste lub organizować zdalne.

Pytania?

Pomoc techniczna dla klientów

Zdrowie publiczne i inne zapytania niezwiązane z klientem: Kliknij tutaj